Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste

Kurz Excel od základov po pokročilých

Excel patrí medzi najpoužívanejšie programy súčasnosti.

Po absolvovaní nášho video kurzu Excelu budú nadobudnuté znalosti Excelu ozdobou vášho životopisu. Online video kurz ponúka možnosť naučiť sa pracovať s týmto tabuľkovým programom na úrovni profíka. Nebude to už nočná mora, ktorá vám znenazdania môže kedykoľvek zatvoriť dvere k vysnívanej práci.

Pozrite si obsah nášho kurzu.

Prečo je Excel kurz dôležitý

Zamestnávatelia často prihliadajú práve na takéto počítačové znalosti. Je jednoduchšie pre zamestnávateľa prijať človeka, ktorý má na to kvalifikáciu než uchádzača, ktorého by musel zvlášť zaškoliť. Kvalitné znalosti Excelu je prvé pozitívum, ktoré môžete spomenúť na každom pohovore.

Nemusíte mať preštudované všetky technické a počítačové skriptá. Kurz od Easy Excel so 60-timi podrobnými video lekciami vás prevedie krok po kroku ku kompletnému zvládnutiu tohto programu. Po dokončení kurzu sa môžete postaviť víťazoslávne na stupienok pre šampióna. Aby ste sa odlíšili od tucta rôznych uchádzačov bez papiera, tak zároveň získate certifikát o dokončení kurzu, ktorým sa môžete v prípade potreby preukázať.

Výhody kurzu Excelu

Online video kurz ušetrí čas aj peniaze za cestovanie a lektora. MS Excel od úplných základov až po pokročilých, a to jednoduchým a pohodlným spôsobom. K výučbe budete potrebovať: pripojenie na internet, počítač, mäkké kreslo, na ktoré sa pohodlne usadíte, prípadne vyložíte nohy, hrnček, v ktorom bude váš obľúbený nápoj a niečo sladké alebo slané pre spríjemnenie si dňa. Znie to lákavo?

Fyzická a duševná pohoda prispieva k väčšiemu sústredeniu, vďaka čomu si budete schopný zapamätať väčšie množstvo informácií. Jednoducho spracované video lekcie si pozriete uvoľnený z pohodlia domova a časovo si to rozvrhnete podľa seba. Už žiadne skoré vstávanie.

Vďaka tomuto systému sú online kurzy vyhľadávanými spôsobmi vzdelávania, kde sa nerozčuľujete nad tým, že nestíhate písať poznámky alebo že váš sused vám kope do stoličky. Nikto na vás nebude kričať, že niečo nedokážete, pretože si určite vlastné tempo vyučovacieho procesu.

Použiteľnosť v praxi

Všetko, čo sa naučíte, budete vedieť využiť v praxi – či už to bude pre každodenný život doma alebo v práci. Hravo sa naučíte zvládať funkcie Excelu od úplných základov až po pokročilé. Po zakúpení prístupu do členskej sekcie vám budú k dispozícii všetky lekcie, videá a príklady.

Videá sú kratučké, ich dĺžka je okolo 5 minút, aby bolo štúdium pre vás potešením. K dispozícii sú taktiež doplnkové súbory, ktoré sú vám kedykoľvek k dispozícií na stiahnutie.

Už nebudete musieť po večeroch dobiehať zameškané hodiny, ktoré boli na úkor nového učiva. Ak nebudete mať čas alebo sa nebudete vedieť sústrediť, tak lekciu si jednoducho odložíte na neskôr. V prípade, že niečo nepochopíte, tak si video pustíte toľkokrát, kým sa vám to neuloží do pamäte. V priemere študenti zvládnu všetky lekcie do dvoch mesiacov.

Po dokončení kurzu hravo zvládnete tvorbu zaujímavých grafov, zrýchlite a zefektívnite svoju prácu vďaka užitočným funkciám a vyťažíte potrebné dáta z internetu, aby ste mali prehľad. Veľmi žiadané sú aj kontingenčné tabuľky. Pre niektorých je to pomerne neznámy pojem, ale po dokončení online kurzu si bez nich nebudete vedieť predstaviť život.

Prepojiť svoj súbor s Wordom nebude odteraz žiaden problém a navyše získate rýchly prehľad pre makrá. Filtrovanie, formátovanie a zabezpečenie nebudú postrachom, ba práve naopak, posuniete to na vyšší level. Naviac zistíte, ako sa tvorí Excel makro a začnete sa orientovať vo VBA. Všetko toto a ešte mnoho ďalšieho nájdete obsiahnuté v našom kompletnom online kurze Excelu. Nepotrebujete si dorábať ďalšie kurzy navyše.

Vysvetlenie na príkladoch

Praktické príklady sú odrazom toho, s čím sa stretávame celý život – napríklad počítanie úrokov z úveru či hypotéky. Určite oceníte, ak si tieto výpočty budete vedieť urobiť sami. V praktických príkladoch sa dostanete do pozície manažéra, účtovníka, učiteľa alebo podnikateľa. Rozhodne to bude pre vás vynikajúca skúsenosť. Na prvý pohľad zložitý príklad sa pre vás stane hračkou a s troškou predstavivosti aj zábava. Kto vravel, že vzdelávanie musí byť nudnou záležitosťou? Príklady krok po kroku vypracujete spolu s inštruktorom, ktorý vás bude vo videu sprevádzať.

Dokážete vyriešiť príklady, ktoré sa týkajú hospodárenia v domácnosti (zatriedenie rozpočtu domácnosti, počítanie úrokov na hypotéky, úroky z omeškania), ďalej sa dozviete ako podnikateľ počíta svoje zisky, ako učiteľ porovnáva výsledky žiakov alebo v čom spočíva účtovnícke kontrolovanie výkazov.

Nie sú to však jediné odvetvia, kde využijete tieto znalosti. V príkladoch sa taktiež vcítite do dodávateľa, ktorý kontroluje stavy materiálov na sklade a na chvíľku tiež môžete zaujať miesto manažéra, ktorý si robí prehľad mesiaca v grafe. Je to jednoduché, ak poznáte spôsoby šetrenia času a energie.

Sme tu pre vás

V prípade, že nebudete vedieť rozlúsknuť nejaký tvrdý oriešok alebo vám bude niečo nejasné, tak nám napíšte na email, kde radi pomôžeme a zodpovieme na všetky vaše otázky. Tento online kurz okrem 60-tich podrobných video lekcií a certifikátu o dokončení kurzu ponúka aj 5 nových lekcií o najdôležitejších nástrojoch Excelu, s ktorými si dokážete hravo ušetriť čas a zrýchliť vašu prácu.

 

Čím dlhšie váhate, tým viac sa vám vzďaľuje úspešná budúcnosť. Len málo stačí k vyššiemu pracovnému sebavedomiu, zlepšeniu efektívnosti a zároveň aj k naučeniu sa nových spôsobov šetrenia času. Využite túto možnosť, kde investujete do zveľaďovania vlastných kvalít a otvorte dvere, kde práve znalosti, schopnosti, praktické príklady a nové podoby spracovania informácií vám podávajú ten správny kľúč k nim.

Pozrite si ukážkové lekcie zdarma.

Obsah kurzu Excel

 1. Úvod
 2. Základné pojmy
 3. Relatívne adresovanie
 4. Absolútne adresovanie
 5. Funkcie
 6. Orientácia v Exceli
 7. Kurzor myši
 8. Písanie vzorcov
 9. Ukázať a označiť vzorce
 10. Zmiešané adresovanie
 11. Funkcia PMT
 12. Funkcia IPMT
 13. Funkcia FV
 14. Funkcia IF a funkcia OR
 15. Podmienené formátovanie
 16. Funkcia Concatenate
 17. Funkcia IfError
 18. Grafy úvod
 19. Koláčový a prstencový graf
 20. Čiarový graf
 21. Stĺpcový graf
 22. Formátovanie grafov
 23. Bodový graf
 24. Kombinovaný graf
 25. Kontingenčný graf a šablóny
 26. Dáta z internetu
 27. Import dát z internetu
 28. Import cez poznámkový blok
 29. Import zo stránky
 30. Spracovanie dát zo stránky
 31. Ukotviť priečky
 32. Zoradenie dát a odstránenie duplicít
 33. Úvod do filtrovania dát
 34. Tabuľka údajov
 35. Pokročilé čistenie dát
 36. Základné filtrovanie
 37. Pokročilé filtrovanie
 38. Filtrovanie zákazníkov
 39. Kontingenčné tabuľky I.
 40. Kontingenčné tabuľky II.
 41. Kontingenčné tabuľky III.
 42. Kontingenčné tabuľky IV.
 43. Rýchly filter
 44. Kontingenčné grafy
 45. Formátovanie I.
 46. Formátovanie II.
 47. Formátovanie textu a čísiel
 48. Podmienené formátovanie
 49. Formátovanie pravým tlačidlom
 50. Formátovanie tabuľky
 51. Formátovanie - záložka vložiť
 52. Formátovanie - rozloženie strany
 53. Makrá
 54. Makrá pokračovanie
 55. Prepojenie Excelu s Wordom
 56. Zabezpečenie zošita
 57. Zabezpečenie hárku
 58. Príprava na tlač
 59. Tlač a zdielanie
 60. Pár slov na záver
 61. Bonus 1: Navigácia v listoch zošita
 62. Bonus 2: Pokročilé skrytie listov
 63. Bonus 3: Pokročilé uzamknutie buniek
 64. Bonus 4: Zmeny buniek pre všetky listy
 65. Bonus 5: Klávesové skratky
 66. Bonus 6: Vlookup

Pozrite si ukážkové lekcie zdrama.

Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste