Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste

Kurzy Excelu

Doba sa neustále zrýchľuje, a tak potrebujeme zvládať čoraz viac vecí. Pre odbúranie všade prítomného stresu je dôležité si vedieť uľahčiť prácu. A to naozaj MS Excel vie. Určite sami uznáte, že bonusom modernej doby je flexibilita a tú ponúka aj moja kurzy Excelu cez internet. Sedieť osem hodín denne niekde na školení už dnes chce naozaj málokto.

Prečo sa zaregistrovať do kurzu Excelu?

Je veľmi dôležité zdokonaliť sa v Exceli. Uspejete lepšie na trhu práce, veľa práce si uľahčíte a učenie vám pôjde naozaj ľahko. Najlepšie je, že tento program je ľahké sa naučiť v Excel kurze na názorných ukážkach vo videu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa. Pomôžem vám tento skvelý program ovládnuť.

Moja online kurzy Excelu sú plné užitočných informácií. Jednou z hlavných kapitol sú Excel funkcie. Naučíte sa ich používať naozaj efektívne. Na začiatku kurzu sa zorientujeme sa v užívateľskom prostredí, budeme sa venovať popisu pracovnej plochy, ukážeme si, ako si sprehľadniť tabuľky plné neprehľadných informácií, ako sčítať a spriemerovať čísla v stĺpci, a prevedieme si tabuľky do grafov. Prejdeme si veľa užitočných ukážok z praxe.

Kurzy Excelu sú určené nielen pre začiatočníkov, ktorí potrebujú využívať matematické, časové i textové funkcie, ale tiež pre ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť vo vytváraní tabuliek a grafov. Vôbec sa nemusíte báť, že sa naučíte obyčajné základy. S týmto kurzom Excelu sa dostanete až na pokročilú úroveň vo všetkých dôležitých oblastiach.

Postupne sa pustíme aj do komplikovanejších možností. Napríklad kontingenčné tabuľky sú to, na čom pohorí mnoho ľudí na pracovných pohovoroch. Moje kurzy Excelu vám ukážu, že aj obávané oblasti sa dajú ľahko zvládnuť.

Online kurz Excel vám pomôže zvládať svoju prácu s týmto programom vysoko efektívne. Zistíte, že vám Excel ušetrí veľa času i zbytočnej práce v zamestnaní i doma. Naučíte sa používať filtrovanie a prepájať odkazy z iných listov i súborov.

Nahliadneme do možností formátovania, kde nejde len o to zmeniť výšky a šírky riadkov či stĺpcov, ale naučíme sa aj automatické formátovanie a ďalšie pokročilé možnosti. Kurz je bohatý na informácie, s veľmi podrobným vysvetlením.

Budete vykonávať výpočty pomocou vlastných vzorcov a funkcií. Naučíte sa pokročilejšie techniky spracovania údajov v Exceli ako treba zamykanie, používanie šablón a rozšírené kopírovanie. Budete zostavovať aj zložitejšie Excel vzorce, naučíte sa filtrovať zoznamy na liste a pracovať s pokročilými funkciami pre manipuláciu a analýzu dát.

V kurze zistíte, že práca s týmto programom nie je vôbec zložitá. Moje kurzy Excelu z vás urobia expertov na Excel už za pár hodín - to ocenia vaši spolupracovníci aj šéf.

Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste