Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste

Video kurzy Excelu

Či už ste začiatočník alebo pokročilejší užívateľ Excelu, v našich kurzoch si ucelíte vedomosti a získate zručnosti potrebné k efektívnemu používaniu Excelu.

Kurzy, ktoré ponúkame:

Ako vyzerá náš kvalitný video kurz Excel

Excel obsahuje množstvo dôležitých nástrojov a funkcií, ktoré čakajú na to, aby ste ich objavili. Preto je dôležité vybrať si taký kurz, ktorý začína od základov, ale dovedie vás až na pokročilú úroveň.

Hneď po absolvovaní kurzu Excelu budete vedieť aplikovať všetky zručnosti na širokú škálu praktických situácií a riešení problémov. Namiesto toho, aby ste sa jednoducho dozvedeli, čo Excel dokáže urobiť, naučíte sa sami používať techniky a funkcie programu Excel. Jedine tak budete mať možnosť, aby ste niečo v rámci vašej organizácie alebo vášho osobného života skutočne zmenili.

Existuje málo vecí, ktoré v živote vytvárajú pocit spokojnosti ako tiché komplimenty a obdiv. Teraz máte možnosť sa zviditeľniť medzi svojimi kolegami, ušetriť si kopu času a investovať do svojej budúcnosti.

Tak poďme na to!

Prečo sa zaregistrovať do kurzu Excelu?

Doba sa neustále zrýchľuje, a tak potrebujeme zvládať čoraz viac vecí. Pre odbúranie všade prítomného stresu je dôležité si vedieť uľahčiť prácu. A to naozaj MS Excel vie. Určite sami uznáte, že bonusom modernej doby je flexibilita a tú ponúka aj moja kurzy Excelu cez internet. Sedieť osem hodín denne niekde na školení už dnes chce naozaj málokto.

Je veľmi dôležité zdokonaliť sa v Exceli. Uspejete lepšie na trhu práce, veľa práce si uľahčíte a učenie vám pôjde naozaj ľahko. Najlepšie je, že tento program je ľahké sa naučiť v Excel kurze na názorných ukážkach vo videu. Preto neváhajte a zaregistrujte sa. Pomôžem vám tento skvelý program ovládnuť.

Moje online kurzy Excelu sú plné užitočných informácií. Jednou z hlavných kapitol sú Excel funkcie . Naučíte sa ich používať naozaj efektívne. Na začiatku kurzu sa zorientujeme v užívateľskom prostredí, budeme sa venovať popisu pracovnej plochy, ukážeme si, ako si sprehľadniť tabuľky plné neprehľadných informácií, ako sčítať a spriemerovať čísla v stĺpci, a prevedieme si tabuľky do grafov. Prejdeme si veľa užitočných ukážok z praxe.

Kurzy Excelu sú určené nielen pre začiatočníkov, ktorí potrebujú využívať matematické, časové i textové funkcie, ale tiež pre ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť vo vytváraní tabuliek a grafov. Vôbec sa nemusíte báť, že sa naučíte obyčajné základy. S týmto kurzom Excelu sa dostanete až na pokročilú úroveň vo všetkých dôležitých oblastiach.

Postupne sa pustíme aj do komplikovanejších možností. Napríklad kontingenčné tabuľky sú to, na čom pohorí mnoho ľudí na pracovných pohovoroch. Moje kurzy Excelu vám ukážu, že aj obávané oblasti sa dajú ľahko zvládnuť.

Online kurz Excel vám pomôže zvládať svoju prácu s týmto programom vysoko efektívne. Zistíte, že vám Excel ušetrí veľa času i zbytočnej práce v zamestnaní i doma. Naučíte sa používať filtrovanie a prepájať odkazy z iných listov i súborov.

Nahliadneme do možností formátovania, kde nejde len o to zmeniť výšky a šírky riadkov či stĺpcov, ale naučíme sa aj podmienené formátovanie a ďalšie pokročilé možnosti. Kurz je bohatý na informácie s podrobným ale zároveň jednoduchým vysvetlením.

Budete vykonávať výpočty pomocou vlastných vzorcov a funkcií. Naučíte sa pokročilejšie techniky spracovania údajov v Exceli ako napríklad ukotvenie priečok, používanie šablón a rozšírené kopírovanie. Budete zostavovať aj zložitejšie Excel vzorce , naučíte sa filtrovať zoznamy na liste a pracovať s pokročilými funkciami pre manipuláciu a analýzu dát.

V kurze zistíte, že práca s týmto programom nie je vôbec zložitá. Naše kurzy Excelu z vás urobia expertov na Excel už za pár hodín - to oceníte vy, vaši spolupracovníci a aj šéf.

Nahliadnite bez záväzkov do našich kurzov.

Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste