Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste

Kurz tvorby webstránok

Tvorba webstránok je v dnešnej dobe nutnosťou pre tých, ktorý chcú ísť s dobou a propagovať svoju firmu, svoje produkty, projekty alebo samých seba.

Nie je jednoduché prispôsobiť sa potrebám trhu. Zveriť niekomu tvorbu webovej stránky by bolo omnoho jednoduchšie, ale málokedy sa daný človek úplne trafí do vašej predstavy. Nebolo by jednoduchšie vytvoriť si vlastnú webstránku s pocitom, že všetko je presne tak, ako ste si to predstavovali?

Video kurz tvorby webstránok je dostupný pre každého, kto má prístup k internetu.  Naučiť sa tvoriť webstránky je dobrodružstvo, kde vložíte vlastné nápady, využijete tvorivosť a pohráte sa so širokou paletou nástrojov. Predstavte si módnych dizajnérov, ktorým sa precízne pod ich rukami vytvárajú najžiadanejšie módne kúsky. To isté sa dá urobiť aj s webstránkou.

Pozrite si obsah nášho kurzu.

Nemusíte mať vyštudovanú technickú školu na to, aby ste zistili, ako sa programuje. Jediné čo vám stačí, je motivácia a zvedavosť. Motivácia je dôležitá, aby ste kurzom prešli postupne krok po kroku a zvedavosť, pretože sa nebudete vedieť dočkať toho, čo bude výsledkom vašej práce.

Doslova sa zabavíte na tvorbe dizajnu stránky, osvojíte si základy programovania a uvidíte zákutia i zákulisie webstránky. Je to investícia, ktorá sa vám vráti a nebude to trvať dlho. Peniaze, ktoré ušetríte za dobrého programátora, investujete do svojho projektu, výrobkov alebo samých seba. A viete čo ja na tom najlepšie? Nemusíte vytiahnuť päty z domu.

Všetky potrebné informácie, znalosti a zručnosti sa nachádzajú v online kurze, ktorý obsahuje 40 podrobných video lekcií. Môžete študovať z pohodlia domova, kde si najprv urobíte kávu alebo čaj, a následne sa pustíte do online vzdelávania. Nikto na vás nebude tlačiť kvôli časovým obmedzeniam, pretože žiadne neexistujú. Jediné obmedzenia sú tie, ktoré si sami stanovíte.

Prostredníctvom jednoducho a zrozumiteľne vypracovaných video lekcií sa naučíte tvoriť stránky od úplných základov. Za krátky čas pochopíte princípy programovania. Všetky materiály vám budú poskytnuté v rámci kurzu spolu s vypracovanými príkladmi z reálneho života.

Veľa ľudí odrádza najmä domnienka, že na programovanie treba „hlavu“. Programovanie však môže byť úplnou hračkou, keď v tom vidíte zábavu aj učenie zároveň. Kurz je prehľadný, jednoducho a zaujímavo spracovaný tak, že ho zvládne aj úplný laik. Osvojíte si základy dizajnovania v CSS, naučíte sa tvoriť stránky v HTML a zároveň získate náskok pred ostatnými v tempe, ktoré si sami zvolíte.

Ako je možné získať náskok pri vlastnom tempe vzdelávania? Je to vďaka tomu, že namiesto „omáčky“ okolo tvorby webstránky, sa rovno dostanete k potrebným a veľmi užitočným informáciám. Programovanie nie je ťažké, ak máte k dispozícii potrebné zdroje.

Zaujímali ste sa niekedy, ako vyzerá taká tvorba webstránky? Túžili ste si vytvoriť vlastnú, ale nenašli ste na to odvahu, potrebné zdroje informácií ani motiváciu pustiť sa do toho? Tak teraz je ten správny čas. Kurz tvorby webstránok je extrémne praktický a už zajtra uplatníte to, čo sa dnes naučíte.

Kurz je určený pre ľudí, ktorých baví pohrať sa so svojimi myšlienkami a tvorivým spôsobom vytvárať a dizajnovať webstránku. Ďalej je určený pre ľudí, ktorý sú zvedaví, čo všetko sa dá prostredníctvom programovania vytvoriť a naprogramovať. Či už bude vašim cieľom prezentácia produktu, služby, samého seba alebo jednoducho len tak zo zvedavosti a pre zábavu niečo programovať – určite neoľutujete nadobudnuté vedomosti, ktoré môžete hneď využívať pre svoje potreby.

Teória je síce dobrá na to, aby ste neboli mimo obrazu, ale s týmto kurzom uvidíte v praxi, čo funguje, čo platí a naopak, čo nefunguje. Nemusíte prepisovať poznámky z video lekcií. Príklady si môžete stiahnuť priamo do svojho počítača a tieto dokumenty budú pre vás prístupné aj po skončení kurzu.

V online kurze sú lekcie rozdelené na krátke videá. Jedno video je dlhé približne 5 minút, čo uľahčuje sústredenie, a informácií tak nie je naraz veľmi veľa. V každej video lekcii je vystihnutá podstata toho, čo potrebujete vedieť. Jednotlivé lekcie budete mať vždy po ruke a v prípade, ak niečo nepochopíte, bude vám to stále k dispozícii a môžete tomu venovať toľko času, koľko len budete potrebovať.

 

Študenti zvyčajne prejdú všetky lekcie už do dvoch mesiacov. Záleží to podľa toho, koľko času a pozornosti tomu budete venovať. Ak ste šikovnejší, tak to zvládnete aj oveľa skôr. Keď všetky lekcie zvládnete, tak vám bude vystavený certifikát ako potvrdenie o absolvovaní kurzu.

Pozrite si ukážkové lekcie zdarma.

Obsah kurzu

 1. Úvod
 2. Základné nastavenia
 3. Tvorba prvej webstránky
 4. Čo je to HTML?
 5. Základy HTML
 6. Tvorba HTML stránky
 7. Základné elementy HTML
 8. Formátovanie textu
 9. Zoznamy v HTML
 10. Obrázky
 11. Formuláre
 12. Nastavenia formulárov
 13. Tabuľky
 14. Odkazy
 15. Vloženie videa
 16. Úvod do CSS
 17. Inline CSS
 18. Internal CSS
 19. Triedy
 20. Identifikátory
 21. Element DIV
 22. Správa farieb
 23. Vlastnosť Float
 24. Position Relative
 25. Position Absolute
 26. Vlastnosti Padding a Margin
 27. Okraje elementov
 28. Druhy písma
 29. External CSS
 30. Úvod do Bootstrapu
 31. Stránka s Bootstrapom
 32. Responzívny design
 33. Rozloženie stránky
 34. Navigačné menu
 35. Pridávanie obsahu: Jumbotron
 36. Pridávanie obsahu: Cards
 37. Pridávanie obsahu: Modal
 38. Pridávanie obsahu: Alert
 39. Dokončenie stránky
 40. Pár slov na záver

Pozrite si ukážkové lekcie zdrama.

Pre zobrazenie videí sa prosím prihláste