Kurz Excel Bratislava

Hľadáte Excel kurz v Bratislave? Prípadne v inom meste?

To znamená, že zvažujete navštevovať kurzy Excelu osobne. V dnešnej dobe však existuje lepšia možnosť, ako sa Excel naučiť.

V tomto článku si porovnáme učenie Excelu osobne a cez internet. Budete prekvapení výsledkom.

Kurz Excel Bratislava s osobným prístupom

Excel je v dnešnej dobe nevyhnutný. Ak chcete kariérne rásť, bude to vašou strategickou výhodou.

Ak Excel ešte neovládate, samozrejme sa oplatí zakúpiť si profesionálny kurz. Je však dobrou voľbou zvoliť dochádzkový kurz v priestoroch nejakej školiacej spoločnosti?

Budete tam s ostatnými záujemcami v miestnosti plnej počítačov. Musíte stráviť čas v doprave, aby ste sa tam dostali, a potom nasledovať vedenie inštruktora bez ohľadu na to, či ste zrovna mali ťažký deň v práci a vôbec nemáte energiu na učenie.

Samotné učenie sa bude vliecť oveľa dlhšie, ako ste očakávali, pretože niektorí študenti budú napredovať pomalšie ako vy.

Zároveň za takýto kurz budete musieť zaplatiť stovky eur. Hradíte tým náklady školy na prenájom priestorov, platy lektorov, opravy techniky a IT podporu.

Samozrejme, výučba typu "kurz Excel Bratislava" má aj svoje výhody. Tou hlavnou je, že máte k dispozícii lektora, ktorý vám na prípadné otázky vie odpovedať okamžite. Vyváži to však všetky tie nevýhody?

Existuje aj iná možnosť, ako sa Excel naučiť? Rozhodne áno. Moderné firmy presúvajú kurzy Excelu na internet, pretože to prináša dôležité výhody pre študentov.

Kurz Excelu odkiaľkoľvek cez internet

Hneď prvou výhodou online kurzu Excelu je skutočnosť, že ho môžete absolvovať kdekoľvek. Stačí vám pripojenie na internet. Nemusíte už viac hľadať kurz Excel Bratislava, pretože nech sa nachádzate kdekoľvek, do kurzu budete mať prístup.

Nemusíte nikam cestovať a strácať drahocenný čas. Kurz absolvujete formou videí, ktoré sú dopredu pripravené a vy si ich môžete kedykoľvek spustiť. Je len na vás, v akom čase sa budete vzdelávať. Nemusíte sa prispôsobovať harmonogramu kurzu, pretože ste pánmi svojho času.

Online kurzy sú vytvárané profesionálmi tak, aby ste im ľahko porozumeli a všetko naučené si sami vyskúšali na praktických príkladoch.

Jednotlivé úkony sú v nich podrobne a jednoducho vysvetlené, takže učenie prebieha rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Nikto vás neruší, nemáte okolo seba ďalších študentov a napredujete tak rýchlo, ako vám vyhovuje.

Okrem toho po dokončení online kurzu dostanete aj certifikát, ktorým si môžete zlepšiť životopis.

Keďže internetové školy ako Easy Excel nemusia platiť prenájom priestorov a platy lektorov, sú online kurzy cenovo omnoho dostupnejšie a častokrát ich nájdete aj v akciových ponukách.

A čo sa týka spätnej väzby lektora, nemusíte sa vôbec obávať. Ak budete mať nejakú otázku, stačí napísať email a čoskoro dostanete odpoveď.

Prečo teda nevyužiť moderné spôsoby učenia? Zakúpte si video kurzy Excelu a uvidíte, aké ľahké je zvládnuť tento program už za pár hodín.

 
Náš video kurz Excelu v akcii na Zľavomate!

Naučte sa Excel online vďaka môjmu jednoduchému video kurzu!